Prekes galite įsigyti Kaune, Draugystės g. 15D (I-V 8:00 - 16:30 val.) Pristatome visoje Lietuvoje

Veiklos kryptys

Didmeninė prekyba

Ilgą laiką bendradarbiaudami su gamintojais ir sėkmingai juos atstovaudami, įgijome ne tik pasitikėjimą, bet ir didžiausias nuolaidas, t.y. žemiausias kainas. Savo atstovaujamų gamintojų produkciją galime pasiūlyti ne tik mažmeninėje, bet ir didmeninėje prekyboje.


Mažmeninė prekyba

 • Norime įrodyti, kad kokybiškas prekes galima įsigyti už nedidelę kainą. Tiesiog reikia žinoti, kur kreiptis. Būtent dėl to, kad daugelį prekių galime pasiūlyti pigiau nei kiti, savo mažmeninės prekybos sistemą pavadinome „Statybų turgus”.
 • Stengiamės bendrauti taip, kad Jūs galėtumėte drąsiai klausti ir gautumėte visus rūpimus atsakymus. Patarsime, kaip pasirinkti prekę ar kaip atlikti darbus, pasiūlysime labiausiai Jūsų poreikius ir galimybes atitinkančius produktus.
 • Mes už kokybišką ir tuo pačiu nebrangų produktą. Visada akcentuojame kokybę – tiek patys pirkdami, tiek ir parduodami.
 • Nors prekes siūlome kuo mažesnėmis kainomis, esame pasiruošę suteikti papildomas nuolaidas ir pritaikyti akcijas. Mes tikime, kad derybos – geriausias bendravimo būdas.
 • Suprasdami, kad yra klientų, kurie su statybos ar remonto darbais susiduria pirmą kartą, esame pasiruošę pasidalinti savo sukauptomis žiniomis, turima literatūra ir savo bei kitų patirtimi. Kreipkitės ir gausite nemokamas konsultacijas.
 • Skaičiuojame įvairių medžiagų poreikius, sudarome sąmatas, analogiškų medžiagų palyginimus. Atliekame skaičiavimus nuo plėvelių ar plokščių iki stogo dangos ar latakų ir lietvamzdžių tikslių paskaičiavimų.

Gamyba

Turėdami didelę patirtį plastmasės ir polietileno gaminių pardavimo srityje, nutarėme įsitraukti į šią rinką ne tik kaip prekybos, bet ir kaip gamybinė įmonė.

Galime pasiūlyti įvairias signalines, aptvėrimo ir reklamines juostas

 • Pagal užsakymus pagaminsime juostas Jūsų norimų matmenų, spalvų, su užrašais, su logotipais.
 • Mūsų signalines juostas naudojančios įmonės įsitikino, kad esame sąžiningi, atviri ir visada pasiruošę išpildyti jų reikalavimus. Dėmesingo darbo ir sukauptos patirties dėka, puikiai žinome rinką, išanalizavę jos poreikius ir reikalavimus.
 • Gaminame iš aukštos kokybės polietileno. Tuo įsitikino ir mūsų partneriai bei klientai – ne tik didžiosios statybos ir montavimo darbų įmonės, renginių organizatoriai, bet ir prekybos centrai.
 • Nuo pat veiklos pradžios prekiaujame šiukšlių maišais ir apie juos žinome beveik viską. Todėl nusprendėme šias žinias išnaudoti pasiūlydami savo gamybos stiprius iš perdirbto plastiko pagamintus šiukšlių maišus.
 • Gaminame ir parduodame ne tik Lietuvos, bet ir užsienio rinkoms. Savo klientams siūlome kokybiškus ir tvirtus šiukšlių maišus,palankias bendradarbiavimo sąlygas ir, žinoma, mažą kainą.

Užsiimame šiukšlių maišų gamyba.

UAB Ampas

Mažmeninė bei didmeninė prekyba statybinėmis ir remonto medžiagomis, sodo ir daržo prekėmis, montavimo medžiagomis ir kt.