Prekes galite įsigyti Kaune, Draugystės g. 15D (I-V 8:00 - 16:30 val.) Pristatome visoje Lietuvoje
Šiukšlių maišai. UAB Ampas

Šiukšlių maišų gamyba maisaisiuksliu.lt

Šiukšlių maišų gamyba www.maisaisiuksliu.lt

Nuo pat veiklos pradžios prekiaujame šiukšlių maišais ir apie juos žinome beveik viską. Todėl nusprendėme šias žinias išnaudoti pasiūlydami savo gamybos stiprius iš perdirbto plastiko pagamintus šiukšlių maišus.

Gaminame ir parduodame ne tik Lietuvos, bet ir užsienio rinkoms. Savo klientams siūlome kokybiškus ir tvirtus šiukšlių maišus,palankias bendradarbiavimo sąlygas ir, žinoma, mažą kainą.

Stori, stiprūs šiukšlių maišai ritinėliuose

Šiukšlių maišai gaminami iš tankaus polietileno, kuris yra stiprus ir tamprus, todėl neplyšta taip greitai, kaip plonesni maišai. LDPE tipo šiukšlių maišai yra išskirtinai tvirti ir elastingi. Dažniausiai naudojami statybose, tvarkant gatves, vietas po renginių, pramoninius objektus, ūkyje ir kitose vietose, kur reikia sutalpinti didelį kiekį susikaupusių šiukšlių vienu kartu.

Patvarūs ir universalūs šiukšlių maišai, naudojami buitinėms atliekoms surinkti. Pagaminti iš perdirbtos žaliavos. Nuolatos ieškome įmonių norinčių prekiauti mūsų šiukšlių maišais.


Kreipkitės dėl didmeninės prekybos el. paštu info@ampas.lt

UAB Ampas

Mažmeninė bei didmeninė prekyba statybinėmis ir remonto medžiagomis, sodo ir daržo prekėmis, montavimo medžiagomis ir kt.