Prekes galite įsigyti Kaune, Draugystės g. 15D (I-V 8:00 - 16:30 val.) Pristatome visoje Lietuvoje

Prekyba

Ši internetinė parduotuvė – tai ne tik vieta, kur galite rasti prekių sąrašus ir kainas. Tai vieta, kur Jūs rasite detalius prekių aprašymus, jų panaudojimo ir montavimo instrukcijas, profesionalų patarimus įvairiose netradicinėse situacijose ir kitų vartotojų atsiliepimus apie prekes.

Išsamios konsultacijos ir straipsniai

Mūsų patyrusi komanda yra pasiruošusi Jums pateikti išsamią informaciją apie prekes, konsultuoti jų montavimo ar panaudojimo klausimais. Nuolatos pildome savo straipsnių skiltį naudinga informacija, kurią Jūs galite pritaikyti ir sau.

Skaičiuojame poreikius ir komplektuojame medžiagas

Stengdamiesi supaprastinti ir palengvinti apsipirkimą, mes visada pasiruošę suskaičiuoti Jums reikalingų medžiagų kiekius pagal pateiktus brėžinius ar matmenis, susumuoti prekių poreikius ir kainas pagal pateiktas sąmatas.

Mažiausios kainos

Siekiame, kad pas mus apsipirktumėte mažiausiomis kainomis, todėl stengiamės ir prižiūrime, kad mūsų parduodamos prekės būtų pigesnės, lyginant su tokiomis pačiomis prekėmis kitose parduotuvėse ar prekybos centruose.

Jeigu kitur radote mūsų parduodamą prekę pigiau, praneškite – būsime ne tik dėkingi, bet ir parduosime šią prekę Jums mažesne kaina.

Galimybė derėtis

Nors prekes parduodame mažiausiomis kainomis, tačiau visada paliekame galimybę pasiderėti. Jeigu surinkote į užsakymą daug prekių ar norite prekių pristatymo, susisiekite su mumis – pasistengsime derybomis pritaikyti Jums nuolaidą bendrai sumai ar sumažinti pristatymo kainą.

Pasirinkimas pagal prekių kokybę

Savo prekių asortimentą prižiūrime ir reguliariai jį didiname tam, kad suteiktume Jums galimybę išsirinkti prekę iš keleto panašaus tipo, skirtingos kokybės, skirtingo kainos lygio, prekių.

Gaukite prekes nemokamai

Nemokamai gauti prekes galite keliais būdais:

Pirmasis – užsakytas prekes galite atsiimti nemokamai iš mūsų prekių atsiėmimo punktų.

Antrasis – dažnai skelbiame įvairias akcijas, kurių metu užsakytas prekes pristatome nemokamai į Jūsų norimą vietą.

Trečiasis – užsisakę prekių už didesnę sumą, susisiekite su mumis ir įvertinę visas aplinkybes galbūt galėsime pasiūlyti nemokamą užsakymo pristatymą.

Greitas pristatymas

Kadangi turime savo transportą, o taip pat naudojamės partnerių paslaugomis, galime pasiūlyti greitą bei kokybišką prekių pristatymą. Priklausomai nuo užsakymo ir pristatymo vietos, turime galimybę užsakymą pristatyti tą pačią ar kitą darbo dieną. Visus užsakymus stengiamės pristatyti kuo greičiau, pagal kliento norus.

Paprastas apsipirkimas

Internetinė parduotuvė statybuturgus.lt sukurta taip, kad prekių išrinkimas ir užsakymo suformavimas būtų kuo paprastesnis. Bet jeigu, vis dėl to, susidūrėte su sunkumais ar iškilo klausimų dėl užsakymų pateikimo, jų apmokėjimo – kreipkitės į mus ir mes Jums būtinai padėsime.

Klientų aptarnavimas

Mums svarbiausia, kad klientas mus atsimintų ir turėtų tik teigiamus atsiliepimus. Todėl nuolatos tobulėjame ir papildome savo žinias, kad Jūs galėtumėte mus vadinti tikrais savo srities profesionalais. Suprantame, kad išmanyti savo darbą yra bene svarbiausias argumentas, tačiau nepamirštame ir žmogiškumo. Dėl to stengiamės visada būti draugiški, pasiruošę patarti ir padėti.

Įvairūs užsakymo būdai

Užsisakyti prekes galite keliais būdais:

Pirmasis – naudodamiesi internetine parduotuve ir jos prekių krepšeliu suformuoti ir patvirtinti užsakymą.

Antrasis – užsakymą pateikti telefonu, veikiančiu visą parą kiekvieną dieną.

Trečiasis – užsakytų prekių sąrašą atsiųsti elektroniniu paštu.

Patogus atsiskaitymas

Džiaugiamės, kad galime pasiūlyti įvairių atsiskaitymo būdų, taip supaprastindami klientams užsakymo pateikimą bei įvykdymą.

Palengvinant prekių įsigijimą, įgyvendinome kelis atsiskaitymo būdus:

Atsiskaitymas grynaisiais pinigais prekių pristatymo metu;

Grynaisiais pinigais prekes atsiimant iš atsiėmimo punktų;

Išankstiniu bankiniu pavedimu.

Taip galėsite pasirinkti Jums priimtiniausią užsakymo apmokėjimo būdą.

Informacija visą parą kiekvieną dieną

Pastebėjome, kad klientai vertina ir džiaugiasi, kad informacijos apie prekes gali gauti net ir vakare, grįžę po darbų. Skambinkite telefonu 865630170 ir klauskite.

Taip pat klausti galite ir elektroniniu paštu info@statybuturgus.lt. Į šias užklausas atsakysime per kaip įmanoma trumpesnį laiką.

Išreiškite savo nuomonę apie mūsų aptarnavimą, teikiamas paslaugas ar prekes

Jūsų pagyrimų, nusiskundimų ar tiesiog pastabų laukiame elektroniniu paštu pastabos@statybuturgus.lt

Prekiaujame dangčiais lietaus, fekalinių vandenų, ryšių bei kitų komunikacijų tinklų kanalizacijos šuliniams.

Šuliniai montuojami vejose ir riboto eismo zonose, kuriomis naudojasi pėstieji ir dviratininkai, parkuojant lengvuosius automobilius.

www.membranos.lt

Siūlome įvairių gamintojų drenažines membranas (drenažinius duobėtus lakštus) pamatų hidroizoliacijai, pamatų drenažui, apželdintiems stogams, aikštelėms ar terasoms.

Susisiekite su mumis – pasistengsime derybomis pritaikyti Jums nuolaidą bendrai sumai ar sumažinti pristatymo kainą.

UAB Ampas

Mažmeninė bei didmeninė prekyba statybinėmis ir remonto medžiagomis, sodo ir daržo prekėmis, montavimo medžiagomis ir kt.